Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciskarka Vita Juicer Novis - SPRZEDAM
#1
Vita Juicer Novis – wyciskarka dla wszystkich mających duże wymagania

Własnoręcznie przyrządzone soki to pewność, że nasze ciało dostaje wszystko to, co najlepsze. Stosowane od długiego czasu sokowirówki nie dają jednak soku trwałego i cechującego się ogromną zawartością witamin oraz minerałów. Z uwagi na znaczną temperaturę podczas przygotowywania soku witaminy i minerały w krótkim czasie się utleniają. Całkiem inaczej jest w wypadku wyciskarek. Vita Juicer Novis to wyciskarka najlepsza dla wszystkich , którzy szukają produktu na doskonałym poziomie.
Wyciskarka do soków Vita Juicer Novis to urządzenie zdobywające uznanie klientów nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także nowoczesnym wyglądem. Idealnie prezentuje się w każdej kuchni – zarówno tej w klasycznym stylu, jak i wzbudzającej zachwyt nowoczesnością. Urządzenie to połączenie aż czterech typów sprzętów używanych w kuchni: sokowirówki, blendera, wyciskarki do cytrusów oraz Vitatec®, który jest połączeniem wirówki oraz wyciskarki wolnoobrotowe do cytrusów. -
Kod:
https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html

Vita Juicer Novis to konieczny zakup dla wszystkich osób stawiających na zdrowy styl życia i odpowiednie odżywianie. Z jego pomocą można przyrządzić wyborny, a równocześnie naprawdę pozytywnie wpływający na kondycję organizmu sok, w którym nie brakuje witamin orz składników mineralnych.
W czasie przyrządzania soku owoce oraz warzywa nie nagrzewają się. W konsekwencji nie dochodzi do utleniania witamin i minerałów, a sam sok jest pełen wartości odżywczych. Wydajny silnik, który pracuje bardzo cicho to następna zaleta urządzenia Vita Juicer Novis. Do tego doliczyć powinno się odbywającą się automatycznie regulację prędkości obrotowej. Urządzenie samo dopasowuje swoją pracę do umieszczonych w nim warzyw i owoców. Nie trzeba bać się przegrzewania urządzenia.
Vita Juicer Novis to zakup doskonały. Dla użytkowników forum przygotowałam 10% rabatu. Wyciskarka doskonała do zastsowania diety sokowej!!! Info: 733 999 777 lub www: https://cookandlove.pl/wyciskarki-do-sokow.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości