Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia
Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Wersja do druku

+- Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia (https://forum-odchudzanie.com.pl)
+-- Dział: Sposoby na odchudzanie, diety, suplementy diety, żywność i kulinaria (https://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Suplementy diety wspomagające odchudzanie (https://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? (/showthread.php?tid=73)Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Ikar - 04-10-2017

Tabletki na odchudzanie cieszą się dużą popularnością wśród osób, które pragną zrzucić nieco zbędnych kilogramów. Co więcej, tego typu tabletki zdecydowanie przyspieszają cały proces odchudzania. Należy jednak pamiętać, że tabletki na odchudzanie mają na celu jedynie wspomaganie całego procesu odchudzania. Samo przyjmowanie tabletek nie wystarczy aby skutecznie schudnąć. Przede wszystkim należy stosować odpowiednią dietę. Badania wykazały, że najzdrowszą i najskuteczniejszą dietą, jest dieta opierająca się na tysiącu kaloriach dziennie. Różnego rodzaju badania wykazały również, iż jest to jedyna dieta, która nie wykazuje szkodliwych wpływów na organizm. Jest zdrowa ponieważ dostarcza organizmowi niezbędnych składników mineralnych i witamin a poza tym nie powoduje efektu jojo, co często się zdarza podczas stosowania innych diet. Ponadto w procesie odchudzania duże znaczenie ma aktywność ruchowa. Chyba nic tak nie poprawia samopoczucia i kondycji jednocześnie jak regularne uprawianie sportu. Tabletki na odchudzanie mają na celu przede wszystkim zmniejszenie łaknienia, lecz często również zmniejszają nagłe niekontrolowane napady głodu, znacznie przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i zapobiegają tworzenie się nowej. Jeżeli chodzi o skład chemiczny tabletek na odchudzanie, duże znaczenie ma l-karnityna, która wywołuje wzrost energii, a co się z tym wiąże, szybsze spalanie tłuszczu. Kolejnym ważnym składnikiem tabletek odchudzających jest chrom, który odpowiada za utrzymanie w granicach normy insuliny w organizmie. Wahania insuliny powodują, że stajemy się głodni i podjadamy między posiłkami. Chrom może zabezpieczyć nas przed tego typu sytuacjami. Tabletki na odchudzanie powodują również mniejsze wchłanianie węglowodanów, co również skutkuje nie pojawianiem się nowej tkanki tłuszczowej. Nie mniej jednak, należy pamiętać, iż procesie odchudzania chyba najważniejszą kwestią jest pozytywne nastawienie zarówno do siebie jak i do otaczającej nas rzeczywistości. Tabletki mogą posłużyć nam jedynie jako dodatek.


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - tekilkaa - 11-30-2017

Ja myślę, że nie warto. W zupełności wystarczy dobrze ułożona dieta i aktywność fizyczna. Koniecznie regularna. Sama wspomagam się jeszcze woda wodorową, która reguluje metabolizm, odkwasza mięśnie, regeneruje i oczyszcza organizm. Więcej na jej temat przeczytacie na stronie google.com. Tam też można kupić jej generator. A może również jej próbowaliście? Jakie są Wasze opinie?


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Ikar - 12-01-2017

Opinia taka, że nie potrafisz robić marketing szeptany i nic Tobie za ten post nie zapłacą Duży uśmiech


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - tekilkaa - 03-01-2018

Moim zdaniem nie warto. Za to zdecydowanie warto zacząć ćwiczyć i podjąć się zdrowej diety. Ważne jest również picie odpowiedniej ilości wody. Woda świetnie wpływa nie tylko na oczyszczanie ale też skutecznie odkwasza organizm. Czytałam, że taki wpływ ma woda nasycona wodorem. Zamierzam niedługo zamówić do domu jej specjalny generator. Może już o niej słyszeliście?


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Administrator - 03-02-2018

Słyszałem, że tak marny "marketing szeptany" nagradzany jest banem Duży uśmiech


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Milena123456 - 05-04-2021

A powiecie mi czy wato zamawiać coś na odchudzanie z tej stronki? 
apteka.bonifratrzy.pl
Czy szybko wysyłają i nie kręcą?


RE: Tabletki na odchudzanie – warto czy nie warto? - Ikar - 05-05-2021

@Milena  Ile płaca za post z linkiem?