Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia
Dieta amerykańska - Wersja do druku

+- Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia (https://forum-odchudzanie.com.pl)
+-- Dział: Sposoby na odchudzanie, diety, suplementy diety, żywność i kulinaria (https://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Diety i sposoby na poprawę naszych nawyków żywieniowcyh (https://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dieta amerykańska (/showthread.php?tid=64)Dieta amerykańska - Ikar - 10-06-2016

Każdemu z nas z pewnością marzy się figura której z hollywoodzkich aktorek. Która z pań nie chciałaby wyglądać jak gwiazda z czerwonego dywanu? Niestety osiągnięcie tak szczupłej sylwetki wiąże się ze sporą pracą. Podstawą jest oczywiście dobrze skomponowana dieta, ale także aktywny tryb życia. Jeżeli jednak chcemy na chwilę poczuć się jak prawdziwa celebrytka, to dieta amerykańska będzie dla nas idealną propozycją. Jest to metoda opracowana przez lekarzy specjalistów. Odchudzanie trwa trzy tygodnie, i w tym czasie można schudnąć nawet do kilku kilogramów. Wszystko zależy od naszej wagi wyjściowej i od przestrzegania zasad diety. I tak na przykład podstawą tej metody są ananasy oraz pożywne soki owocowe. Przez pierwszy tydzień tak właśnie będzie wyglądało nasze menu. Dieta pozwala na jedzenie kilku posiłków w ciągu dnia, ale muszą być one małe i muszą mieć co najmniej godzinny odstęp. W drugim i trzecim tygodniu do menu dodajemy chrupkie pieczywo, warzywa oraz chude mięsa i nabiał. Dieta jest dosyć zdrowa i prosta w stosowaniu. Mogą z niej korzystać osoby w różnym wieku.