Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Green Magma skuteczne tabletki na odchudzanie?
#1
Green Magma - cudowny środek czy oszustwo?


Coraz częściej w internecie, telewizji, radiu i gazetach pojawiają się informacje o różnych specyfikach wspomagających odchudzanie. Wśród tak wielu propozycji ciężko jest znaleźć coś, co naprawdę działa, a przede wszystkim nie zaszkodzi naszemu zdrowiu.
Przy szukaniu suplementu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów.


Naturalne składniki


Każdego dnia dostarczamy do swojego organizmu mnóstwo różnego rodzaju sztucznych substancji, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Niestety nie możemy ich całkowicie wyeliminować, chyba że sami zaczniemy produkować jedzenie, co jest raczej bardzo trudne do realizacji, szczególnie kiedy mieszkamy w mieście.
Dlatego jeśli zażywamy jakiekolwiek suplementy, powinny być całkowicie naturalne. W tej chwili jednym dostępnym na rynku w 100% naturalnym suplementem jest wyciąg z młodego, zielonego jęczmienia. Dlaczego? Bo podczas produkcji wszystko odbywa się w bez użycia jakichkolwiek konserwantów, utrwalaczy i barwników.


Sposób działania


Co powoduje, że jęczmień jest tak skuteczny? Można zasugerować, że każde inne zboże także przyniesie nam wiele korzyści. Weźmy na przykład pszenicę. W czym jęczmień jest od niej lepszy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Pszenica zawiera gluten, który powoduje uczulenia, problemy z trawieniem, zaburzenia pracy jelit i wiele innych przykrych dolegliwości.
A co z owsem? Owies zawiera 2-3 razy więcej tłuszczów niż inne zboża, więc dalej chyba nie trzeba tłumaczyć.


Wróćmy do młodych pędów jęczmienia i ich fenomenalnych właściwości odchudzających. Kiełki jęczmienia zbierane są kiedy osiągną wysokość od 25 do 30 cm. Jest to najbardziej optymalny czas zbiorów, bo wtedy w roślinie znajduje się najwięcej wartości odżywczych, które mają zapewnić jej wysoki wzrost.


Sposób produkcji


Aby przygotować z niego znany na całym świecie preparat Green Magma, trzeba uzyskać ekstrakt z wysuszonych kiełków. Jednak na pewno zastanawiacie się dlaczego ceny preparatów Green Magma są tak zróżnicowane? Wszystko zależy od procesu produkcji. Te najdroższe preparaty uzyskiwane są w procesie liofilizacji, czyli suszenia w specjalnie ustawionych niskich temperaturach, co pozwala na zachowanie w roślinie jej bogatych zasobów. Suszenie z wykorzystaniem liofilizacji jest kosztownym i wymagającym specjalnych warunków procesem. Dlatego te preparaty Green Magma, które powstają w taki sposób są o wiele droższe niż te, które możemy znaleźć np. w drogeriach.


Składniki odżywcze


A jakie dobroczynne składniki zawiera Green Magma? Na świecie mówi się o tym preparacie jako o pokarmie dla bogów. Jedna tabletka zawiera wiele cudownych substancji. Zawiera na przykład siedem razy witaminy C niż kilogram pomarańczy, żelazo, witaminę B6, K, B12, kwas foliowy i minerały. Do tego zawiera antyoksydanty, β-glukany, które podnoszą odporność organizmu i obniżają cholesterol. To jeszcze nie koniec dobroczynnych składników jęczmienia. Znajdują się w nim też kwasy tłuszczowe, aminokwasy i enzymy. W tej chwili prowadzone są badania, które mają potwierdzić także działanie antydepresyjne.


Wspomaganie procesów zachodzących w organizmie


Oprócz tych wszystkich ważnych dla prawidłowego działania naszego organizmu składników, odpowiednio przygotowany ekstrakt z pędów młodego, zielonego, jęczmienia (Green Magma), działa odchudzająco. Przyśpiesza metabolizm, co jest podstawą uzyskania prawidłowej wagi. W Stanach Zjednoczonych i Kandzie odnotowano, że pacjenci, którzy przyjmowali odpowiednio przygotowany preparat chudli nawet do kilogram na tydzień bez jakichkolwiek zmian sposobu żywienia i stylu życia. Amerykańscy naukowcy w tym właśnie specyfiku upatrują ratunek dla rozwijającej się w zastraszającym tempie epidemii otyłości.


Nie możemy też pominąć bardzo ważnego aspektu, jakim jest detoksykacja. Codziennie dostarczamy do organizmu wiele różnych zbędnych składników, które mają negatywny wpływ na pracę wątroby, która pełni rolę katalizatora. Dlatego tak ważna jest detoksykacja, która wspomaga pracę wątroby, dzięki czemu wszystkie witaminy i minerały łatwiej się wchłaniają i wzmacniają nasz organizm.

[Obrazek: aciljmd3.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu