Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia
Dieta ryżowa - Wersja do druku

+- Forum o odchudzaniu i zdrowym trybie życia (http://forum-odchudzanie.com.pl)
+-- Dział: Sposoby na odchudzanie, diety, suplementy diety, żywność i kulinaria (http://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Diety i sposoby na poprawę naszych nawyków żywieniowcyh (http://forum-odchudzanie.com.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Dieta ryżowa (/showthread.php?tid=63)Dieta ryżowa - Ikar - 10-06-2016

Mając za sobą niejedną przebytą dietę odchudzająca mamy także spore doświadczenie i dobrze wiemy, że każda nieudana próba oddala nas od celu. Nasz organizm to bardzo inteligentna istota i jeśli na przykład głodzimy się na jakiejś restrykcyjnej diecie, a potem nagle zaczynamy normalnie jeść, to oczywistym jest, że organizm zacznie gromadzić dodatkowe kalorie na wypadek kolejnej głodówki. Mając to na uwadze zawsze powinniśmy dokończyć raz rozpoczętą dietę, a poza tym zawsze powinniśmy wybierać sprawdzone i bezpieczne metody. Jednym z takich sposobów może być dieta ryżowa. Jeżeli mielibyśmy jeść na niej tylko ryż, to może i szybko pozbylibyśmy się zbędnych kilogramów, ale na pewno nabawilibyśmy się także osłabienia i wyniszczenia organizmu. Dieta ryżowa powinna być wzbogacana dużą ilością warzyw, roślinami strączkowymi, różnymi odmianami sałat oraz chudymi mięsami i rybami gotowanymi na parze. Dieta pozwala zgubić do dwóch kilogramów w ciągu tygodnia i jest to normalne tempo chudnięcia, które nie przysporzy nam efektu jo jo


Menu